Новости политики

Трамп «довів» виконавчого директора TikTok до звільнення

27 августа
14:30 2020

Заяви президента США Дональда Трампа змусили подати у відставку виконавчого директора соціальної мережі TikTok Кевіна Майера після лише трьох місяців роботи. Причина — заборона з боку американської влади на діяльність додатку в регіоні.

Про це повідомляє Reuters.

Заяву про звільнення Майер подав через декілька днів після того, як компанія вирішила оскаржити заборону американської влади. Сам чоловік пояснив своє рішення тим, що за останні дні політична ситуація різко змінилася, тому йому необхідно було переосмислити корпоративні пріоритети.

Читайте також: Додаток, який створили українці, став найпопулярнішим в американському AppStore

"На цьому фоні й оскільки ми очікуємо дуже скоро досягти згоди [з владою США], я з важким серцем хотів повідомити вам всім, що вирішив покинути компанію", — написав він у корпоративному листі.

У компанії, в свою чергу, підтвердили вихід Майера, додаючи, що у зв’язку з останніми подіми масштаб його ролі «сильно змінився».

Читайте також: 13 правил успешной компании: опыт Facebook

Нагадаємо, що Дональд Трамп підписав укази, які забороняють американцям користуватися і мати справу з такими китайськими компаніями, як ByteDance і Tencent. Саме дані корпорації виступають власниками TikTok і месенджера Weсhat. "Будь-яка угода будь-якої особи", яка підпадає під юрисдикцію США, з зазначеними компаніями або їх "дочками" буде переслідувала за законом.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Львовский горизбирком зарегистрировал 10 кандидатов на пост мэра

23:16 Львовский горизбирком зарегистрировал 10 кандидатов на пост мэра

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?