Біля київської багатоповерхівки виявили бойову частину ракети. Про це повідомляє поліція Києва.
Унаслідок балістичної нічної атаки ворога в Дарницькому районі Києва знайшли небезпечний об’єкт. Бойова частина ракети впала у безпосередній близькості від житлового багатоповерхового будинку.
Про підозрілу знахідку правоохоронцям повідомили місцеві мешканці.

Евакуація та забезпечення безпеки
На місце події невідкладно прибули евакуаційні та екстрені служби:
- Співробітники районного управління поліції оперативно організували евакуацію жителів найближчого будинку.
- Правоохоронці оточили та взяли під охорону небезпечну територію для недопущення туди сторонніх осіб.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Знешкодження небезпечної знахідки
Вилученням бойової частини займалися фахівці вибухотехнічної служби поліції Києва разом із рятувальниками ДСНС:
- Вони обережно викопали небезпечний об'єкт із ґрунту та завантажили у спецтранспорт.
- Уламки ракети вивезли на спеціалізований полігон, де їх буде знищено з дотриманням усіх норм безпеки.

Важливе нагадування від поліції
Правоохоронці закликають громадян бути максимально пильними. У разі виявлення будь-яких підозрілих або вибухонебезпечних предметів не наближайтеся до них та не підпускайте інших.
Також категорично заборонено торкатися чи переміщати знахідку. І обов’язкового телефонуйте на спецлінії 102 або 101, щоб кваліфіковані фахівці безпечно знищили підозрілий об’єкт.
Джерело: 44.ua
Подписывайтесь на наш канал в Telegram! Новости политики - https://t.me/politinform_net



















































