Навіть найдорожчі смартфони втрачають близько 50% вартості вже через рік після виходу. Про це повідомляє видання PhoneArena. Журналісти медіа проаналізували звіт компанії SellCell, фахівці якої оцінили вартість телефонів на вторинному ринку.
З’ясувалося, що навіть флагманські iPhone під час перепродажу через рік зберігають лише 51,5% своєї початкової вартості. Таким чином, пристрій за 1000 доларів можна буде знайти на ринку приблизно за 500 доларів через 12 місяців після його виходу.
Автори звіту з’ясували, що у пристроїв OnePlus цей показник становить 46,8%, у Google — 40,8%, у Samsung — 35,9%. Купівлю вживаного пристрою журналісти назвали надійним способом заощадити на придбанні преміального смартфона.

Також у SellCell оцінили, що складані смартфони дешевшають ще швидше. Пристрій із гнучким екраном через рік після виходу коштує на 65% дешевше, ніж звичайні смартфони. У середньому гаджет, який придбали за 2,4 тисячі доларів, через 12 місяців можна продати приблизно за 850 доларів.
Запис Названо спосіб заощадити під час купівлі дорогого смартфона спершу з'явиться на ITsider.com.ua.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram! Новости политики - https://t.me/politinform_net















































