Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк вважає, що у випадку з Іраном необхідно запроваджувати не лише санкції та ембарго, а діяти більш "жорстко".
"Потрібно підходити жорсткіше до таких країн, як Іран. Звертаючи увагу на те, що вони порушують: абсолютно конкретно вбивають своїх людей на вулицях, які протестують проти абсолютно тоталітарного режиму. (…) Вони фінансують або постачають зброю РФ(…)", – сказав Подоляк в ефірі національного телемарафону в суботу.
"Мені здається, що можна було б завдавати конкретних ударів по виробництву дронів і балістичних ракет тощо. Не може держава, яка фінансує терористичні угруповання і держави – робити безкарно це далі", – зазначив радник голови ОП.
Також він наголосив, що передача дронів і зброї Іраном терористичним державам триватиме доти, доки "цивілізований світ не почне карати тут і зараз".
Подписывайтесь на наш канал в Telegram! Новости политики - https://t.me/politinform_net

















































