Новости политики

The Guardian: У США імунізацію від COVID-19 може зірвати нестача голок

24 августа
00:18 2020

The Guardian: У США імунізацію від COVID-19 може зірвати нестача голок

Американські компанії роблять приблизно 663 мільйони голок на рік, але для щеплень від коронавірусу знадобляться додаткові 850 мільйонів.

На тлі напруженої гонки в розробці вакцин проти коронавірусу США зіштовхнулися з іншою потенційною кризою: нестачею голок. Федеральний уряд вже витратив сотні мільйонів доларів в надії не допустити такого дефіциту, коли настане час робити щеплення від COVID-19.

При цьому, як пише The Guardian, нестача засобів особистого захисту досі підриває американську реакцію на пандемію. Потенційна вакцина може отримати надзвичайне схвалення регуляторів взимку 2020 року. Але промислові лідери й експерти застерігають, що вікно для нарощення запасів голок дуже вузьке. Але ці запаси знадобляться, коли настане час проводити мільйони щеплень.

Читайте також: Безмасковий режим: чому біла маска діє як червона ганчірка на бика?

Втім, найбільша загроза дефіциту не буде спостерігатися під час першої хвилі вакцинації. Однак, вона точно з'явиться під час другої і третьої хвилі в 2021 році. Таким чином, виробникам медичних голок потрібно фактично подвоїти свої результати, щоб задовольнити потреби лише США.

Експерти вважають, що для нарощення об'ємів виробництва у галузі є лише кілька місяців. А рання поява вакцин може перетворити ланцюги поставок на хаос.

"Ми говоримо усім урядам по всьому світу: якщо ви плануєте проводити програми імунізації від COVID-19, вам потрібно замовляти все необхідне вже зараз, а не коли вакцини будуть готові", — сказав прес-секретар компанії Becton, Dickinson & Co (BD) Трой Кіркпатрік.

Читайте також: Коронавірус веде до лави підсудних: уряд Італії звинуватили у неготовності до епідемії

Але не всі експерти стривожені потенційним дефіцитом медичних голок.

"Голки — це найпростіша частина. Гадаю, у нас хороші позиції, щоб з цим розібратися", — прокоментував віце-президент з питань реакції на катастрофи в компанії Premier Inc Шон Пауелл.

Його фірма займається організацією медичних поставок.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Недалеко от Железного в результате детонации неизвестного взрывного устройства ранение получил украинский военный

8:17 Недалеко от Железного в результате детонации неизвестного взрывного устройства ранение получил украинский военный

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?