Новости политики

При Порошенку всі носили вишиванки, цим прикриваючи дерибан. При Зеленському трендом стали мат-перемат та російська адженда

03 июля
14:28 2020

Олександр Дубінський

Пройшов рік після обрання Володимира Зеленського президентом України. Тоді це здавалося логічним кроком, адже цинізм та наглість, з якою команда Порошенка провадила свою політику, зашкалювали.

Громадські активісти звітувались на рівні з чиновниками, а в догонку порохоботи їх називали ще й агентами Кремля. Зрештою, сьогодні Порошенко є жертвою створених власне «ручних» органів правопорядку і нереформованих судів. І тут великої різниці з Зеленським немає, бо правоохоронці досі є «скальпелем» президента , а суди, коли не контролюються Банковою, йдуть на «госпрозрахунок».

Читайте також: Українці не задоволені: 76% – роботою ВР, 71% – діяльністю уряду, 52 % – роботою президента

Проте є одна ключова різниця. Це засилля мерзотників з бидлуватою поведінкою в рядах команди Зеленського. Якщо при Порошенку всі носили вишиванки і спілкувались українською, цим прикриваючи дерибан, то при Зеленському – прямі погрози активістам, мат-перемат, російська адженда стала яскраво вираженим трендом. Особливо це зауваження стосується парочки Дубінський-Бужанський. Тренд задано юристом Януковича Портновим, яким донедавна захоплювалась Генпрокурор Венедіктова. Правда потім Андрій Володимирович неодноразово публічно «витер ноги», згадуючи Ірину Валентинівну.

Читайте також: Зеленський впевнено йде стежкою Порошенка – політолог

Хоча, цілком можливо, вони просто видатні кінологи і знавці справ сексуальних, що постійно акцентують на інтимних подробицях життя чотириногих друзів.

Пане Президенте, така риторика близьких до Вас осіб характеризує в першу чергу Вас, як лідера, а не окремих «обмежених» персонажів. Бо Ви є Главою Держави, до складу фракції якого входять такі депутати. ДумайТЕ, поки ще є час щось виправити.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    В МВД Беларуси сообщили о задержании в Минске водителя, сбившего сотрудника ГАИ

22:57 В МВД Беларуси сообщили о задержании в Минске водителя, сбившего сотрудника ГАИ

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?