Новости политики

Зеленський робить те, за що критикував попередніх президентів, – Рудик

26 июня
09:37 2020

Зеленський робить те, за що критикував попередніх президентів, – Рудик

Серед основних повноважень президента України – міжнародна політична і дипломатична діяльність. Але президент Володимир Зеленський, на відміну від Петра Порошенка, замість цього займається відкриттям доріг та стадіонів.

Про це в ефірі "Прямого" заявив позафракційний народний депутат Сергій Рудик.

"Те, що Канада не набрала один голос для того, щоб стати непостійним членом Ради безпеки ООН, і, цілком можливо, не без участі нашої держави… Та країна, яка, на відміну від Франції, Німеччини, США, які дуже обережно підтримували нашу державу, Канада завжди безапеляційно йшла на всі наші пропозиції. Зброя – Канада. Підтримка грошима – Канада. Публічні заяви про незмінність курсу на підтримку незалежності держави – Канада. І тут вчора відбувається інтерв’ю президента канадському виданню. І на пряме запитання – був голос за Канаду – ми отримаємо "уклончивый ответ". Чому? Бо от де повноваження президента – 10 кілометрів дороги в районі Жашкова. Чим має займатися президент? Він має стадіони відкривати! Він має газопроводи відкривати", – сказав Рудик.

Читайте також: В ситуації зі Шкарлетом Зеленський, дослухаючись до своїх радників, намагається діяти в стилі "Богдан-стайл" осені 2019 року – експерт

Він нагадав, що команда тоді ще кандидата Зеленського критикувала такі дії з боку попередніх президентів.

"І це критикувалося нещадно його командою під час виборчої кампанії. Один в один. Але в гіршому, у зменшеному варіанті, на превеликий жаль. І це даність. Тому те, що було при Петру Олексійовичу, на жаль, треба на якийсь час забути. І мріяти про те, звичайно, щоб вернуться в русло повноважень. Бо коли тебе питають, де закінчення "епохи бідності", ти кажеш: "Шо? Це не мої повноваження". А коли тебе питають за зовнішню політику, ти говориш про інше", – сказав депутат.

Читайте також: Фонтан диких висловлювань від влади: по поличкам, чому це відбувається

Нагадаємо, раніше Зеленський записав відеозвернення до водіїв вантажних автомобілів, які їздять зі значним перевантаженням.

"Чесно кажучи, я хочу сказати, що розвеселили ви мене і розвеселили усіх, але хотів би вам просто сказати, що ви, хлопці, засранці. Ми тут хочем щось хороше для країни зробити. А ви якось, допомагати ви не можете, не здатні. Але ви хоч трішечки не заважайте. Добре? Бо все одно усі чати ми знайдемо і вас також знайдемо, і буде боляче", – заявив він.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Кличко: В Киеве учреждения общественного питания, кинотеатры и театры могут работать после 22.00, а развлекательные заведения — нет

12:36 Кличко: В Киеве учреждения общественного питания, кинотеатры и театры могут работать после 22.00, а развлекательные заведения — нет

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?