Новости политики

Я – жива! Алла Мазур, яка здолала рак, прикрасила обкладинку глянцю. ФОТО

16 сентября
15:47 2020

Алла Мазур після онкології постала в новому образі

Відома телеведуча Алла Мазур перемогла рак і тепер ділиться своїм досвідом, надихає інших на боротьбу з недугою. У свій день народження телезірка опублікувала надихаючий пост і показала обкладинки жіночого глянцю, на яких позує в новому образі.

"Я жива – і це велике досягнення року минулого. Постояла подумки на краю – і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову – і відчула, що цією свободою можна поділитися і підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією під час пандемії: якийсь особливий джек-пот. Але шанс одужати – є", – зазначила телеведуча.

Читайте також: Тихі проблеми онкопацієнтів на карантині

Також Мазур зазначила, що не варто боятися візуальних наслідків боротьби з онкологією, адже новий образ може виявитися несподівано симпатичним і актуальним:

"Мене надихала одна глядачка. яка писала: ваша робота в ефірі доводить нам, що перемогти – можна. Тепер хочу переконати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Тому що головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитися несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним: як виявилося в моєму випадку", – написала Алла Мазур.

Читайте також: Телеведуча Алла Мазур після тривалої боротьби з онкологією повертається в ефір

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    В Кабмине подготовили новый проект Стратегии развития «оборонки»

3:28 В Кабмине подготовили новый проект Стратегии развития «оборонки»

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?