Новости политики

У судді КСУ знайшли елітний особняк під Києвом і незадекларовані земельні ділянки. ВІДЕО

14 ноября
15:06 2020

У судді КСУ знайшли елітний особняк під Києвом і незадекларовані земельні ділянки. ВІДЕО

Суддя Конституційного суду України Володимир Мойсик нібито володіє незадекларованими земельними ділянками в Іванковичах під Києвом, а житловий триповерховий будинок оформив як недобудовану кухню.

Про це заявили журналісти проєкту "Стоп корупції", повідомляє UAINFO.org.

Розслідувачам вдалося зняти багатства судді за допомогою дрона.

Читайте також: Наші гроші: Суддя з Окружного зобов’язав ДАБІ визнати будинок-монстр на Подолі готовим до експлуатації

У матеріалі наголошується, що Мойсик володіє дев'ятьма наділами загальною площею 3 га, хоча в його декларації вказано тільки три з них. Найбільшу з ділянок – на 1,5 га – суддя вніс до електронної декларації лише влітку 2020 року.

На території журналісти зняли кілька господарських споруд, фонтан, альтанки, висушене озеро й пасіку. Там також є критий басейн.

Також розслідувачі побачили на території дерев'яну триповерхівку. У декларації Мойсика сказано, що він володіє літньою кухнею на 110 квадратів, причому там іще нібито не закінчені будівельні роботи.

Читайте також: "Звичайний фармацевт" з Донецька: теща голови КСУ Тупицького має 4 ділянки з будинком під Києвом​​​​​​​

Під цією будівлею був припаркований чорний автомобіль. Припускається, що це Lexus LX 510, який внесено до декларації члена КСУ.

Відомо, що за сотку в Іванковичах доведеться заплатити в середньому 2 тис. доларів. Як порахували в "Стопкорі", земля під маєтком Мойсика може коштувати більше 20 млн гривень.

Крім того, у цьому ж селі у чоловіка є інше майно – чотири ділянки на 2 га – їх він, згідно з декларацією, орендує в сільради.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Минцифры и Минздрав разрабатывают единый механизм для отправки на самоизоляцию лиц контактировавших с инфицированными COVID-19 – Степанов

4:57 Минцифры и Минздрав разрабатывают единый механизм для отправки на самоизоляцию лиц контактировавших с инфицированными COVID-19 – Степанов

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?