Новости политики

Пушилін погрожує дати наказ бойовикам на знищення укріплень ЗСУ

28 августа
20:01 2020

Пушилін висунув ультиматум, згідно з яким ЗСУ повинні до 3 вересня прибрати свої укріплення поблизу населеного пункту Шуми, інакше їх знищать бойовики, передає Depo.Донбас.

Пушилін вважає, що ЗСУ "просуває свої укріплення (траншеї) до арки водоводу "Сіверський Донець — Донбас" з явним наміром зміцнитися під нею, а також на пілотній ділянці розведення в районі Петрівського".

Він вимагає, щоб українська сторона "усунула порушення "і не пізніше 3 вересня повернула позиційне розташування військ і укріплень до стану на 22 липня".

Читайте також: У штабі підрахували втрати окупантів за місяць "перемир'я" на Донбасі

"Про це повинен бути складений відповідний акт в СЦКК з твердженням СММ ОБСЄ при її згоді. Якщо до 22:00 годині 3 вересня 2020 року такий акт мені не буде представлений, буду змушений вдатися до крайнього заходу і, керуючись пунктом "е" Додаткових заходів, з метою недопущення подальших наступальних дій України в частині просування в нашу сторону її позицій і укріплень, видати відповідний наказ для підрозділів "народної міліції" на знищення траншей і укриттів ВСУ", — заявив Пушилін.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Львовский горизбирком зарегистрировал 10 кандидатов на пост мэра

23:16 Львовский горизбирком зарегистрировал 10 кандидатов на пост мэра

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?