Новости политики

Прощання з президентом НАН України Патоном відбудеться 22 серпня

21 августа
13:16 2020

Бориса Патона поховають на Байковому кладовищі

Прощання з академіком Борисом Патоном розпочнеться 22 серпня у Києві о 10:15 у клубі Кабінету Міністрів, а поховання – на Байковому кладовищі орієнтовно о 13:00.

Про це у Facebook повідомляє Національна академія наук, керівником якої багато років був Патон.

"Прощання з академіком Борисом Євгеновичем Патоном відбудеться цієї суботи, 22 серпня, з 10:15 до 12:00, у клубі Кабінету Міністрів України (Київ, вул. Інститутська, 7), поховання – на Байковому кладовищі орієнтовно о 13:00", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Одноліток Академії наук і перший Герой України: чим запам'ятався Борис Патон

Читайте також: Как Борис Патон в университетском парке в Луганске дерево садил. Воспоминания бывшего студента

Як відомо, 19 серпня у віці 101 року помер президент Національної академії наук Борис Патон. Він був видатним українським ученим в галузі металургії, технології металів, електрозварювання та матеріалознавства, державним та громадським діячем, президентом НАНУ, директором Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України. Перший Герой України.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Фокин считает, что без «всеобщей амнистии» сложно будет рассчитывать на мир на Донбассе, но это не означает помилование тех, кто убивал и совершал насилие

3:57 Фокин считает, что без «всеобщей амнистии» сложно будет рассчитывать на мир на Донбассе, но это не означает помилование тех, кто убивал и совершал насилие

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?