Новости политики

Нелю Штепу позбавлять депутатського мандату

20 ноября
18:26 2020

"Партія миру та розвитку" оголосила про позбавлення Нелі Штепи депутатського мандата. Процедуру розпочато в рамках вимог 38-ї статті Закону України "Про статус депутатів місцевих рад".

"Процедуру відзиву почати терміново в строгому порядку з вимогами Закону", — повідомляється в офіційній заяві партії, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Причиною такого рішення стала офіційна підтримка Штепою кандидата на посаду мера Слав'янська від ОПЗЖ Павла Придворова в розрізі з позицією керівників органів влади «Партії миру та розвитку».

У партії затверджують, що причина вчинку Штепи — забезпечена Придворовим посада у новому складі Славянської міської ради.

«Гірко і боляче спостерігати, як в черговий раз політик на догоду особистій вигоді зраджує своїх виборців і свою партію. Зараз мова йде про Нелю Штепу, яка поставила особисті інтереси вище, ніж інтереси свого міста і своїх виборців. Сьогодні ми побачили недостойний порядної та чесної людини вчинок», — йдеться в заяві партії.

Читайте також: "Штепа прикрыла Стрелкова от спецназа и должна сидеть!" Офицер раскрыл новые подробности расстрела "Альфы"

Крім рішення про відкликання, Штепі оголосили сувору догану і виключили з лав партії.

Читайте також: "Ватніца-мутантка", – новий мультфільм про Нелю Штепу від Ірени Карпи. ВІДЕО

Нагадаємо, що Неля Штепа була лідером списку «Партія миру і розвитку» на місцевих виборах у Слов'янській об'єднаній територіальній громаді. В результаті голосування, партію підтримали 13% виборців і вона отримала 5 депутатських мандатів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    ОПЗ на днях приступит к выпуску медицинского кислорода

21:06 ОПЗ на днях приступит к выпуску медицинского кислорода

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?