Новости политики

До Білорусі – за закордонним паспортом: як відреагує на це Мінськ

25 августа
20:17 2020

До Білорусі – за закордонним паспортом: як відреагує на це МінськФото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Громадянам України з 1 вересня 2020 року для поїздок до Білорусі знадобиться закордонний паспорт, оскільки Кабмін призупинив угоду з Білоруссю про безвізові поїздки.

У коментарі "Слово і діло" політолог Микола Спірідонов відзначив, що Білорусь розцінить такі дії з боку України, як недружні, проте рішення буде підтримано на Заході.

"Тут Україна першою заварила кашу в тому сенсі, що був і посол викликаний, і вибори не визнала. Україна йде у фарватері західних країн, відповідно, Лукашенко може зважатися на якісь рішення у відповідь", – сказав Спірідонов.

Читайте також: Білоруський урок для України: у Росії немає друзів та союзників

Він наголосив, що це ускладнить пересування, оскільки Мінськ є важливим транзитним містом.

"Мінськ використовується, як транзит для польотів до Російської Федерації. Цей транзитний пункт важливий, бо все-таки в багатьох українців є в Росії і родичі, і ще якісь справи. Тому візовий режим ускладнить комунікацію. Якщо Україна запровадить візовий режим для білорусів, які до нас в’їжджають, то пан Лукашенко, своєю чергою, відреагує. Єдине, що зараз ми розглядаємо – це, якщо Лукашенко буде повалений, тоді, можливо, цей крок нова влада оцінить і навіть подякує Україні", – підсумував політолог.

Читайте також: Поглощение Путиным Беларуси: разведчик назвал два сценария, оба выгодны России

Нагадаємо, що раніше Україна посилила контроль за кордоном з Білоруссю.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    На Ривненщине 87 новых случая инфицирования коронавирусом

2:57 На Ривненщине 87 новых случая инфицирования коронавирусом

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?