Новости политики

Анатолія Шарія викликали на допит в ДФС

26 июня
15:16 2020

Анатолія Шарія викликали на допит в ДФС

Проросійського блогера Анатолія Шарія викликали на допит у Державну фіскальну службу в якості свідка у справі щодо відмивання коштів.

Повідомлення про це з’явилось на офіційному сайті Державної фіскальної служби України.

У повістці йдеться, що Шарію необхідно прибути на 10.00 3 липня до старшого слідчого з особливо важливих справ за адресою місто Київ, Львівська площа, 8 для надання свідчень в якості свідка.

Читайте також: Расшатывание Харькова стартовало раньше намеченного, – блогер

Читайте також: Зміцнення Шарія прекрасне тим, що на виборах його партія у Раду не пройде, зате знатно відкусить голосів у ОПЗЖ, – думка

Стаття 209 Кримінального кодексу передбачає відповідальність за легалізацію, або ж відмивання, майна, одержаного злочинним шляхом.

Частина 2 вказаної статті застосовується у випадках, коли такі дії були вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або у великому розмірі, і передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Згідно примітці 1 до статті 209, легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, визнається вчиненою у великому розмірі, якщо предметом злочину було майно на суму, що перевищує шість тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – станом на 2020 рік ця сума дорівнює 6 мільйонам 306 тисячам гривень.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    В Одессе за неделю выявили 91 случай заболевания острыми кишечными инфекциями – горсовет

19:46 В Одессе за неделю выявили 91 случай заболевания острыми кишечными инфекциями – горсовет

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?