У лікарні помер фахівець із розмінування норвезької гуманітарної організації NPA, який був поранений внаслідок російського обстрілу Високопільської громади. Про це повідомив голова Херсонської області Олександр Прокудін, пише УНН.
Медики відчайдушно боролися за життя 25-річного хлопця, однак поранення виявилися занадто важкими. Мої співчуття рідним та близьким загиблого
– заявив він.
Прокудін підсумував, що внаслідок російської атаки загинули двоє співробітників Norwegian People’s Aid. Ще четверо фахівців зазнали поранень.
Нагадаємо
Раніше УНН писав, що 24 червня російський обстріл убив працівника гуманітарної організації Norwegian People's Aid у Новопетрівці на Херсонщині, ще попередньо трьох поранено,
Подписывайтесь на наш канал в Telegram! Новости политики - https://t.me/politinform_net


















































