Частина окупованого Криму внаслідок ударів українських БПЛА по теплоелектростанції у Керчі залишилась без світла. Про це повідомляє Telegram-канал "Кримський вітер", передає УНН.
Деталі
За попередніми даними, йдеться про ТЕЦ у районі Аршинцево. Раніше вона працювала на вугіллі, але згодом її перевели на газ. При цьому, в якості резервного палива там використовується мазут.




Над нею піднявся шлейф диму довжиною 47 кілометрів – одночасно там зайнявся резервуарний парк із пальним.
Також повідомляється про удар по нафтобазі, ТЕС-Терміналу, портовій інфраструктурі, об’єктах в районі Генічеська та Арабатської коси.
Після нічної атаки в Криму та порту "Кавказ" зафіксували кілька осередків пожежі23.06.26, 07:00 • 6432 перегляди
Подписывайтесь на наш канал в Telegram! Новости политики - https://t.me/politinform_net



















































