Новости политики

Завершилися зйомки комедії «Зірки за обміном» з Олею Поляковою та Дзідзьо

26 июня
06:28 2020

Оля ПоляковаКоманда проєкту повернулася до роботи, що призупинилася через карантин, та закінчила фільмування.

Зйомки зіркової комедії розпочалися у лютому цього року, але в березні через епідеміологічну ситуацію знімальна група мусила поставити їх на паузу. Проте щойно обмежувальні заходи були пом'якшені, команда з радістю повернулася до кінопроцесу. Звичайно, дотримуючись усіх санітарно-гігієнічних норм, адже безпека – понад усе!

У головних ролях стрічки – зірки вітчизняного шоу-бізнесу Оля Полякова та Дзідзьо (Михайло Хома), а імена інших акторів поки що не розкриваються.

Читайте також: У Новій Зеландії поновилися зйомки "Аватара"

«Я дуже задоволений співпрацею з командою фільму «Зірки за обміном», – зізнається Михайло Хома. – Весь знімальний період я відчував постійну турботу, все було прекрасно організовано, було багато людей, які дивились за мною, опікувалися… Все це давало мені можливість викладатися на всі 100%, так, як я завжди роблю в кіно».

Читайте також: "Агент Ева": Вышел трейлер шпионского триллера с Джессикой Честейн и Колином Фарреллом

Нагадаємо, що «Зірки за обміном» – це сімейна комедія, що розповідає про непрості стосунки непримиренних суперників – зірок шоу-бізнесу Олі Малякової і Фоми Михайловського. Вони несподіваним чином опиняються в тілах одне одного і, щоби повернути своє життя, мусять вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента. А ще – на особистому досвіді зрозуміти, що гендерні стереотипи – це просто міфи. Прем’єру «Зірок за обміном» заплановано на новорічні свята 2020/21 року.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Еврокомиссия одобрила использование препарата Ремдесивир для лечения коронавируса

15:36 Еврокомиссия одобрила использование препарата Ремдесивир для лечения коронавируса

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?