Новости политики

В’ятрович: З ідеї подомальовувати щось до тризуба не вийде нічого доброго

25 августа
15:57 2020

В'ятрович: З ідеї подомальовувати щось до тризуба не вийде нічого доброго

Про Великий герб.

Верховна Рада не знайшла часу, щоб розглянути стан нашої оборони й безпеки в умовах російської агресії, серйозні підозри вищого керівництва держави у зраді, стрімке падіння економіки, не менш стрімке поширення коронавірусу чи драматичну ситуацію в Білорусі.

Зате Верховна Рада знайшла час, щоб знову – уп’яте за три десятиліття – оголосити конкурс на створення Великого державного герба.

Читайте також: Урядові доручили провести конкурс щодо великого Державного Герба України

Запис про Великий герб є в Конституції, але не варто забувати як і чому він там з’явився. Це сталося лише тому, що комуністи – в той час найбільша фракція Ради — лише за умови згадки про майбутній великий герб могли дати голоси за тризуб як «малий герб».

Насправді тризуб Володимира Великого – це і є наш справжній державний герб, символ нашої тяглості від Київської Русі, нашої боротьби за українську державність у часи української революції і впродовж усього ХХ століття.

Читайте також: Незалежність України вже не є уявним святом – письменник

З ідеї подомальовувати щось до тризуба не вийде нічого доброго, це лише ще один зі способів розмивання нашої ідентичності і національної єдності.

Ми отримали від предків наш гімн, прапор і герб. І маємо не переписувати, перевертати чи домальовувати їх, а берегти, шанувати і передати наступним поколінням.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Нардеп из «Голоса» Устинова будет баллотироваться в мэры Винницы

1:08 Нардеп из «Голоса» Устинова будет баллотироваться в мэры Винницы

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?