Новости политики

У Житомирі від коронавірусу померла викладач університету, яка раніше заявляла про нестачу кисню в лікарні

18 ноября
01:59 2020

Ольга Грабар Ольга Грабар померла / фото facebook.com/olga.grabar.16

У Житомирі 16 листопада від коронавірусу померла 39-річна викладачка державного університету «Житомирська політехніка» Ольга Грабар.

Про це повідомляється на сайті вишу, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

«Колектив та студенти державного університету «Житомирська політехніка» висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та друзям з приводу передчасної смерті кандидата технічних наук, доцента Грабар Ольги Іванівни», — йдеться у повідомленні.

Читайте такоє: Муждабаев: Для багатьох ситуація буде між життям і смертю, настав час всьому суспільству це зрозуміти

Зазначається, що протягом багатьох років Грабар працювала доцентом кафедри інженерії програмного забезпечення університету.

15 листопада Ольга Грабар, яку госпіталізували до міської лікарні №1, повідомила у Facebook, що в реанімації цього закладу пацієнтам з COVID-19 не вистачає кисню. Жінка звернулася до міського голови Житомира Сергія Сухомлина втрутитись в цю ситуацію.

Читайте такоє: Радость летних пациентов с легкой формой коронавируса сменилась совсем другими эмоциями, – Ольга Червакова

"Я не знаю, як нам зараз пережити ніч, а на ранок кисню немає взагалі… Я зараз сама тут перебуваю, кисень відключали за сьогодні вже 8 разів", — писала вона.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Украина в случае отсутствия подвижек в урегулировании на Донбассе может предложить отключить РФ от международной платежной системы, считает Кравчук

23:16 Украина в случае отсутствия подвижек в урегулировании на Донбассе может предложить отключить РФ от международной платежной системы, считает Кравчук

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?