Новости политики

У райцентрах уже колапс, люди залишаються без допомоги – журналіст

13 ноября
22:36 2020

Коли я захворів на коронавірус, то спілкувався з багатьма "досвідченими" в цій справі. Тоді, на початку жовтня, одна людина сказала, що колапс в Україні настане, коли щоденна кількість заражених сягне 7000

Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Олексій Братущак, повідомляє UAINFO.org.

Тоді цей показник був на рівні 4000. Сьогодні вже 11000. Але нам кажуть, що система охорони здоров'я витримає і 15000, і 20000 щоденних нових. Але ні.

Читайте також: Хвора на COVID-19 жінка у Черкасах народила дитину просто неба під зачиненими дверима приймального відділення

Майже кожен, із ким я спілкуюсь із хворих, розповідають про якісь свої історії, як система дає збої. У Києві вони відносно незначні. Але лише відносно.

Якщо починаєш цікавитися ситуацією в райцентрах, то вона просто жахлива. Там уже колапс. Люди залишаються без допомоги.

І ми не знаємо про цей колапс лише з однієї причини. Ці історії не потрапляють у медіа. Насамперед місцеві. А за давнім правилом: "Якщо про подію не написала жодна газета, то цієї події не було".

Читайте також: Зеленський надумав поборювати COVID-19 "Здоровою нацією"

Коли в жовтні спілкувався із "братами по нещастю", то мав одну заспокійливу новину для них: добре, що ми заразилися саме зараз. Так, хворіти завжди невчасно. Але краще перехворіти, коли ще можна отримати необхідну допомогу.

Казав це навіть знайомому, який три дні пролежав у реанімації. Але краще так, тобто тоді. Бо під час колапсу лікарі будуть змушені обирати: класти в реанімацію тебе чи твого сусіда по палаті. Бо місць на всіх уже нема. Шпиталізувати тебе чи твого сусіда. Надавати допомогу тобі чи тому, хто має більше шансів вижити. Або взагалі – лише поспівчувати тобі, бо нічим не можуть допомогти.

І в цій реальності вже сьогодні живуть багато українців…

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

4:06 Столичные правоохранители открыли дело по факту смертельного ДТП на Кловском спуске в Киеве

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?