Новости политики

У Довженко-центр прийшли з обшуками, влада цілеспрямовано нищить культурні інституції – журналістка

28 мая
17:07 2020

Ви думали, що ДБР у музеї Івана Гончара та кримінальне провадження проти колишнього голови Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича – це вершина сюру? Ні.

Сьогодні, 28 травня, в Довженко-центр прийшли з обшуком поліція та СБУ.

Перестаньмо вдавати, що це непорозуміння, "робочі моменти", "дочекаємося висновків".

Читайте також: "До болю знайоме видовисько": що побачив у штурмі музею Гончара росіянин, який емігрував в Україну 2014-го

Це цілеспрямована політика. Вона пов'язана з ментальною прошивкою малоосвічених злобних совків при владі: "пацанов из нашего двора" в Офісі президента, керівництві парламенту, на ключових посадах у правоохоронних органах.

Так само не випадково, що поліція та спецслужби досі не мають питань до медіахолдингу Медведчука щодо походження фінансування (як обіцяв Зеленський). Натомість вони ламають культурні заклади, яких у країні одиниці.

Читайте також: Довженко-центр оголосив себе неплатоспроможним – від початку року без належного фінансування

Дивіться, зараз просто в нас на очах знищують одну з небагатьох культурних інституцій, яку п'ять років колосальними зусиллями створювали Іван Козленко та його команда. Буквально з руїн закинутої промзони.

Національний фільмофонд, круті культурні проєкти, Музей кіно, місце для найцікавіших театральних вистав і музики, освітні програми — все це втрачається разом із Центром, який не отримав державного фінансування й зараз фактично доведений до стану неплатоспроможності. Не можу повірити, що це відбувається після всього, що країна пережила й перестраждала за останні шість років.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Палата представителей Конгресса США одобрила резолюцию с призывом избегать антиазиатских настроений в стране

10:18 Палата представителей Конгресса США одобрила резолюцию с призывом избегать антиазиатских настроений в стране

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?