Новости политики

Результати виборів до Рівненської облради засвідчили, яку вагу насправді має навіть один голос

12 ноября
19:47 2020

Коли один голос має значення. Новини із мого рідного Рівного

Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Соломія Бобровська, повідомляє UAINFO.org.

Партія ОПЗЖ на виборах до Рівненської обласної ради набрала 4,9997%. Щоби подолати виборчий бар'єр їй бракує одного голосу. Тому місцеві очільники вкотре добиваються перерахунку голосів через суд.

Читайте також: Не плутати із помилкою. Голосування за ОПЗЖ – цілком усвідомлений вибір

Засідання за позовом цієї проросійської партії до Рівненських обласної ТВК щодо так званої неправильності підрахунку голосів, мало місце й сьогодні, 12 листопада.

Що я можу сказати із цього приводу? По-перше, хочу подякувати тій одній особі, яка мала клепку не поставити галочку навпроти Кремля. Так тримати! По-друге, хочу нагадати всім, хто не піднявся з диванів, що наступні п'ять років – усі успіхи та провали у ваших громадах лежать не лише на обраних депутатах місцевих рад, а й на вас.

Тому коли наступного разу вимагатимете щось у держави чи органів місцевого самоврядування, то майте совість виконати бодай мінімальний громадянський обов’язок – прийти на вибори!

Читайте також: Ніколи не варто сміятися з колаборантів, яким би далеким не здавався російський триколор – нардепка

До слова, представники ОПЗЖ таки пройшли в ради певних громад на Рівненщині. У принципі це в політичному плані складний регіон, який, зокрема, відомий релігійними протистоянням між прихильниками ПЦУ та РПЦ. Останній фактор може особливо підсилити хитання в бік ОПЗЖ і пошуку миру з РФ.

Мовчу вже про деяких моїх колег по Веоховній Раді, які дрейфують, то в бік ОПЗЖ, то – в бік Пальчевського.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Украина в случае отсутствия подвижек в урегулировании на Донбассе может предложить отключить РФ от международной платежной системы, считает Кравчук

23:16 Украина в случае отсутствия подвижек в урегулировании на Донбассе может предложить отключить РФ от международной платежной системы, считает Кравчук

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?