Новости политики

Погана новина для Зеленського: він сподівався, що з керівником української делегації росіяни будуть розмовляти, а вони над ним глузують, – журналіст

01 августа
13:07 2020

Погана новина для Зеленського: він сподівався, що з керівником української делегації росіяни будуть розмовляти, а вони над ним глузують, – журналіст

Представник від України в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук взяв участь у програмі російської пропагандистки Ольги Скабєєвої і насухо продув їй суперечку. Скажемо м'яко, "умом был не силен", а навіть навпаки. І це була лише телепрограма, а не жорсткий формат мінських переговорів, і не дебати з Путіним.

Гібридна війна змушує відкидати оцей весь дипломатичний протокол про "повагу до першого президента України" і т.д. Немає на це часу, і ризики надто великі: якщо ми хотіли знати, в якій політичній формі Леонід Кравчук, представник від України в "мінській" ТКГ, то варто було подивитися "60 минут" зі Скабєєвою. Поки російська агіт-діва засипала свого співрозмовника Кравчука стандартними антиукраїнськими кліше про Донбас, той, здавалося, розмовляв сам із собою, намагався якось по-вчительськи присоромити ведучу, ніби вона дівчинка 3-го класу, і видавав якійсь інформаційні заготовки, що вже протухли задовго до початку ефіру.

Погана новина для Володимира Зеленського: він сподівався, що з керівником української делегації росіяни будуть розмовляти, а вони над ним глузують. Більше того, Скабєєва влаштувала над Кравчуком інформаційний БДСМ в прямому ефірі: "Зеленський сказав, що представник від України в ТКГ має домінувати… Як ви збираєтесь домінувати"… "Як ставитеся до попереднього [Кучми], він не справився, не домінував…" А коли Кравчук, захищаючи свій поважний вік, заявив, що "є старі люди в 35, вони тоді уже імпотенти", то агіт-діва взагалі перевершила саму себе: "Йому 42, Леонід Макарович… Всі над ним жартують, а ви приєднуєтесь. Некрасиво…".

Читайте також: Андрей Плахонин: Кравчук отыграл статиста в шоу, в котором в дураках оказалась вся Украина

Лаштунки. Музики грають траурний марш, що відповідає тональності наших надій на успішні переговори у Мінську.

Кравчук не лише нічого не відповів на образу честі та гідності чинного українського президента російськими пропагандистами, а й пропустив повз вуха низку інших псевдозвинувачень. Скабєєва, зокрема, лише про бомбардування українцями "ЛНР" і "ДНР" повторила декілька разів, тоді як Леонід Макарович у різних варіаціях озвучував мантру кота Леопольда "ребята, давайте жить дружно", або недолуго парирував "Ви налаштовані до мене явно… ми тільки почали говорити, а ви вже налаштовані", "треба перестати дорікати одне одному".

Роман Безсмертний, який свого часу також був представником України в ТКГ, розповідав мені, наскільки високий інтелектуальний рівень російської сторони, так само, як і високий рівень їх підготовки до цих переговорів. На кожен аргумент української сторони вони знаходили 10 контраргументів, реагували миттєво, швидко отримували потрібну інформацію з Москви, тоді як українська делегація не могла представити настільки злагодженої роботи. І тут, уявіть, у Мінську навпроти росіян сідає 86-річний дідусь і починає теревенити про дружбу та повагу.

Читайте також: "Сивочолість" должна быть кошерной. Порошенко эту кашу заварил, вот пусть и расхлебывает. Пусть покажет класс в Минске – Юрий Романенко​​​​​​​

Лаштунки закриті намертво. Похоронний марш грає дужче.

До речі, Кравчук нагадав, що це він здав українську ядерну зброю на 175 млрд дол, яка зараз коштувала б 300 млрд. Здав в обмін на папірчик, який називається Будапештським меморандумом, документом, не вартим навіть паперу, на якому складений. Тут би і запитати Леоніда Макаровича, чи готовий він нести бодай політичну відповідальність за зроблену помилку в алгоритмі розвитку України, яка в підсумку призвела до втрати частини українських територій та до війни на Донбасі.

P.S. Я щиро сподіваюся, Зеленський дивився згаданий ефір і виправить свою помилку. Українська зовнішня політика і так слабка, не варто її ще штучно послаблювати.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Вашингтон призывает власти Беларуси не применять силу против демонстрантов

23:27 Вашингтон призывает власти Беларуси не применять силу против демонстрантов

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?