Новости политики

Олексій Голобуцький: Поспішайте з’їздити до Одеси – це літо може стати останнім, коли Одеса ще буде українською і її відвідання буде безпечним

28 июня
08:47 2020

Олексій Голобуцький: Поспішайте з'їздити до Одеси – це літо може стати останнім, коли Одеса ще буде українською і її відвідання буде безпечним

Кремлівські пропагандисти взялись висміювати обурення української блогерки Олени Балаби, що в Одесі майже відсутні ресторани чи кав'ярні з обслуговуванням українською і англійською – практично нема куди ані українцю піти, ані іноземця повести.

Багато де українську мову для персоналу взагалі забороняють: "Жах в общем, представляете, как им страшно! А я просто еще раз подчеркну, что так страдает и изнывает тот самый "прогрессивный" контингент, для которого нормально превратить в кусок фарша человека за отличное политическое мнение, который отбраковывает детей – эти низкого качества, а эти чуть качеством повыше, не считает за людей жителей Донбасса, ну а чуть что померещится – живьем жжет. Подспудно, конечно, понимая свою убогость – к "подпольному образованию" вот стремится, в схроны, как требует нутро.

Читайте також: Мирослав Гай: Ми на грані національної катастрофи, з якої Україна вийде, але імовірно, ціною ще більших жертв та втрати територій

Кстати, НАЗВАНИЯ ЗАВЕДЕНИЙ, ГДЕ ВСЕ ПО-УКРАИНСКИ, ГОВОРЯТ САМИ ЗА СЕБЯ – "Гречка", "Львовская Мануфактура", "Пузата хата", "Куманець", "Хмiльна Качка" – ИХ УРОВЕНЬ. Очень в "духе города", основанного Екатериной II, да и еще одному из отцов-основателей – Арману Эммануэлю дю Плесси Ришелье, то есть Дюку, взирающему на происходящее со второго люка, тоже явно "должно понравиться". Так что паника "прогрессивного контингента" ясна, ведь даже если ничего не делать с занозой – не обратиться к врачу или не намазать гнойник мазью Вишневского, ОРГАНИЗМ РАНО ИЛИ ПОЗДНО ОТТОРГНЕТ ЗАНОЗУ САМ.
Власне, чи не всі 30 років незалежності одеситів переконували, що Україна, українськість для них – це "заноза", котра рано чи пізно відвалиться і Одеса знов стане "ісконним русскім ґородом". Так, русскомірскім кретинам фіолетово, що ніякий Дюк і тим більше лярва Катерина Одеси не "засновувала", українські козаки там були задовго до того, як московити сповзли з йолкі і виповзли з болота. В них є чіткі тези для пропаганди: "Одесса – русский город".

Читайте також: В Одесі прокремлівські провокатори намагалися підпалити мечеть напередодні Дня кримськотатарського прапора та Дня Конституції України​​​​​​​
А ще гірше, що досі, навіть на сьомому році війни, для Одеси актуальна установка "українське – другосортне, селянське". Кремлівським пропагандистам навіть не треба накидати щось нове – просто підтримувати вже наявну думку. Це при тому, що Одеса – стратегічно важливе для держави місто, вразливе для ворожих диверсій.
Але якщо київська влада продовжуватиме сидіти на шпагаті і не вживатиме жорстких заходів для закріплення українського суверенітету в Одесі в усіх сферах – освітній, культурній, туристичній, військовій – і не обламає жорстко руки шаріївцям і медведчуківцям, це нічим добрим не закінчиться. Вже після найближчих виборів ми дійсно можемо цілком легітимно отримати анклав кремлівських маріонеток, "ОНР".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Ляшко: На Херсонщине откроют «пилотный» детский лагерь

3:46 Ляшко: На Херсонщине откроют «пилотный» детский лагерь

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?