Новости политики

Нове опитування показало, що дії Зеленського не схвалює більшість українців

29 июня
18:26 2020

Нове опитування показало, що дії Зеленського не схвалює більшість українців

Тих, хто не підтримує дії президента України Володимира Зеленського вперше за останній рік більше, чим тих, хто схвалює його діяльність.

Не підтримують дії глави держави майже половина опитуваних. Про це свідчать дані соціологічного опитування КМІС.

За даними опитування щодо оцінки дій органів влади у травні-черві цього року, 38% респондентів відповіли, що підтримують дії та заяви Зеленського, тоді як у травні цей показник становив 47%.

Читайте також: Рейтинг Зеленського впав до історичного мінімуму: результати прихованого опитування

Не схвалюють діяльність президента 45% опитаних українців, у травні дії Зеленського не підтримували 37%. Різниця між кількістю тих, хто схвалює та тих, хто не схвалює дії Зеленського, вперше за рік стала від'ємною – мінус 7%.

Зазначимо, опитування проводилося з 20 по 23 червня методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки мобільних номерів. До вибірки не включаються окуповані території Донецької та Луганської областей, а також Крим. В ході опитування проведено 2000 інтерв'ю. Похибка складає 2,2%.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Протесты с похоронными венками и гробом против политики и должностных лиц НБУ началась на въезде в поселок экс-главы НБУ Смолия

0:36 Протесты с похоронными венками и гробом против политики и должностных лиц НБУ началась на въезде в поселок экс-главы НБУ Смолия

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?