Новости политики

НАБУ і САП оголосили підозру 6 посадовцям «Київзеленбуду» у розкраданні майже 78 млн грн

21 августа
15:26 2020

НАБУ і САП оголосили підозру 6 посадовцям "Київзеленбуду" у розкраданні майже 78 млн грнФото: НАБУ

НАБУ і САП повідомили про підозру шести посадовцям "Київзеленбуду" та одному приватному підприємцю у розкраданні з місцевого бюджету Києва майже 78 млн грн

Про це повідомила пресслужба Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

Згідно з повідомленням, 20 серпня НАБУ і САП повідомили про підозру шести посадовцям та одному приватному підприємцю у розкраданні майже 78 млн грн місцевого бюджету Києва при закупівлі спецтехніки для комунального об'єднання "Київзеленбуд".

За інформацією НАБУ, серед підозрюваних – колишній гендиректор комунального об'єднання "Київзеленбуд", його колишній позаштатний радник, колишній заступник гендиректра з комерційних питань, колишній працівник одного з відділів об'єднання, а також довірена особа позаштатного радника гендиректора. Підозра також була вручена одному приватному підприємцю.

Читайте також: У Києві пройшли обшуки через розкрадання на будівництві Подільському мосту: збитки оцінили в 80 млн гривень

За даними слідства, у листопаді 2016-грудні 2017 року комунальне об'єднання "Київзеленбуд" оголосило тендери на закупівлю спецтехніки для утримання зелених насаджень районів столиці.

При цьому колишній позаштатний радник генерального директора комунального об'єднання, якого слідство вважає організатором корупційної схеми, за попередньою змовою з іншими посадовцями "Київзеленбуду" та приватним підприємцем фактично забезпечили перемогу у тендерах двох наперед визначених компаній, які поставили техніку за завищеними цінами.

"Відповідно до висновку експерта, КО "Київзеленбуд" завдано 77,9 млн грн збитків. Слідство з’ясувало, що частину незаконно отриманих коштів учасники корупційної схеми перенаправили на рахунки іноземних компаній, а звідти — на підконтрольну учасникам схеми компанію, зареєстровану в Італії", – зазначили у пресслужбі.

Читайте також: "Миші" мають імена: поліція відкрила справу через розкрадання зерна у Держрезерві

Зазначається, що наразі детективи НАБУ встановлюють інші обставини вчинення злочину, в тому числі і коло осіб, які можуть бути до нього причетними. У пресслужбі додали, що розслідування зазначених фактів триває з лютого 2018 року після передачі справи з Національної поліції.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Во Львовской области СБУ раскрыла схему незаконного отчуждения земель Минобороны

11:46 Во Львовской области СБУ раскрыла схему незаконного отчуждения земель Минобороны

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?