Новости политики

На кожний сезон серіалу «Свати», який паплюжив українців, Росія виділяла $5 млн, – Чекалкин

10 августа
11:16 2020

На кожний сезон серіалу "Свати", який паплюжив українців, Росія виділяла $5 млн, – Чекалкин

Відомий шоумен оцінив втрати, які зазнала команда "Кварталу" від закриття російського ринку
Володимир Зеленський розраховував повернутися на російський ринок з телевізійним продуктом студії "Квартал 95" після приходу до влади. Таку думку висловив шоумен Дмитро Чекалкин у інтерв’ю "Главкому".

"На кожний сезон серіалу "Свати", який паплюжив українців, канал РТР виділяв $5 млн. На рік це $10 млн. Це тільки один з їхніх продуктів, але ж вони знімали і виготовляли там і іншу туфту. Головним чином все це було затребуване саме на російському ринку. Вони розраховували і "Слугу народу" там запустити", – стверджує шоумен.

Читайте також: "Свати" Зеленського показують зрозумілих і рідних для росіян "хохлів" – Ярова
За словами шоумена, російський ринок набагато потужніший, а тому Володимир Зеленський розраховував примиритися з Володимиром Путіним, щоб повернути ринки і контракти.
"Уявіть собі – з неба падають десятки мільйонів доларів, на які вони створили свою імперію, заснували різні продакшн-студії. Тільки в одному лише низькосортному мультиплікаційному проекті "Сказочная Русь", який створили на "Інтері", а потім перейшли з ним на "1+1", за зізнанням самого Зеленського працювало декілька сотень людей. Вони створили імперію, яка виготовляла телепродукт (в тому числі й серіали "Свати" та "Слуга народу"), розрахований у першу чергу на російський ринок. Я, як людина, яка до війни значну кількість надходжень отримувала на російському ринку, уявляю собі, якими були їхні можливості і фінансові показники. Адже мої програми транслювали радіостанції в 160 містах Росії і тільки за одну програму "Ми разыграли" я заробляв на порядок більше, ніж за всі радіопроекти в Україні", – пояснює Чекалкин.

Читайте також: Виробляти серіал і заклеювати українські номери на авто. Чим це відрізняється від заробітків у Росії?

Дмитро Чекалкин – перекладач, дипломат, шоумен, генеральний директор компанії Diva Production, яка займається організацією статусних урочистостей, святкувань та розіграшів. Відомим став завдяки участі в телевізійному шоу "Золотий Гусак". Творець популярних проектів "Веселі яйця", "Операція ПроФФесор", "Все геніальне – у тостах" та "Розіграли!". Сьогодні називає себе Чекалкин "порохоботом".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Ермак: Украина хочет видеть Беларусь независимой страной

23:37 Ермак: Украина хочет видеть Беларусь независимой страной

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?