Новости политики

На акції під Феофанією Зеленського «закатали в асфальт». ФОТО. ВІДЕО

21 ноября
18:57 2020

На акції під Феофанією Зеленського "закатали в асфальт". ФОТО. ВІДЕО

Активісти громадської організації "Рух опору капітуляції" провели акцію в Феофанії, де взараз проходить лікування від COVID-19 президент Володимир Зеленський.

У суботу, 21 листопада, з Європейської площі в центрі Києва відбувся автомарш до лікарні "Феофанія", де лікується від коронавірусу президент України Володимир Зеленський. Як повідомляє Оbozrevatel, акція закінчилася вже о 17:00 – учасники засипали плакати землею і розійшлися, інформує UAINFO.org.

Організатором виступив "Рух Опору Капітуляції". Вони оприлюднили на своїй сторінці Facebook заяву, в якій закликали всіх охочих поїхати в "Феофанію" до президента і взяти з собою шини і шматки асфальту.

Перед автомаршем під Українським домом пройшов невеликий мітинг. Активісти вигукували гасла "Імпічмент, суд і в'язниця", "Путін – х…ло, Зеля – ссикло". Виступив колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Читайте також: Опитування: Діяльністю президента Зеленського у боротьбі з епідемією коронавірусу не задоволені 60% українців

Пізніше учасники автопробігу зібралися біля "Феофанії". До прохідної, яка розташована ближче до корпусу, де перебуває Зеленський, проїзд був перекритий.

Станом на 17:00 акція закінчилася.

Як повідомляє "Страна", в кінці мітингу президента Володимира Зеленського символічно "закатали в асфальт". Для цього учасники акції розстелили плакат з написом "Зе", на який навалили землю і шматки асфальту. Під час перформансу включили запис слів Зеленського про рівні права на лікування від COVID-19 для всіх, зокрема перших осіб держави.

Після цього запалили фаєри, і акція завершилась.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

4:47 SpaceX планирует в субботу запустить к МКС грузовой корабль Cargo Dragon

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?