Новости политики

Контрольовані Ахметовим компанії отримали в США понад $20 млн позики – POGO

27 августа
03:36 2020

Американська вугледобувна компанія United Coal та три дочірні компанії, що належать компанії "Метінвест", основним власником якої є Ринат Ахметов, опинились серед американських підприємств з річним доходом у понад $1 млрд, які отримали пільгові позики у США.

Про це пише "Голос Америки" з посиланням на американську неурядову організацію Project on Government Oversight.

Читайте також: Фесенко: Как это не парадоксально, но Порошенко политически реанимировал Медведчука и стал его "крестным отцом"

Компанії, що належать Ахметову отримали $21 мільйон позики. Гроші були виділені в рамках урядової програми підтримки малого бізнесу Paycheck Protection Program, яку уряд США затвердив, щоб допомогти підприємцям втримати працівників під час економічної кризи, спричиненої пандемією. В рамках програми компанії можуть отримати кредити, які потім може бути списано, за умови, якщо вони збережуть всі свої робочі місця.

В United Coal повідомили, що витратили $21 мільйон допомоги для утримання 1044 працівників, для сплати оренди та комунальних послуг.

Читайте також: Журнал "Новое время" опубликовал рейтинг самых влиятельных людей Украины

Крім Ахметова, урядову допомогу через пандемію отримали також компанії Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, яких Мін’юст США звинувачує в розкраданні та відмиванні грошей.

Бізнес Коломойського та Боголюбова отримав $13,3 мільйона урядових позик. Гроші надійшли компаніям CC Metals & Alloys, Felman Production, Felman Trading Americas, Optima Management Group та Optima 777. Про це писало видання "Радіо Свобода", з посиланням на урядові дані США.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    В суд направлен обвинительный акт в отношении депутата Севастопольского горсовета

4:59 В суд направлен обвинительный акт в отношении депутата Севастопольского горсовета

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?