Новости политики

Ціни злетять: проїзд у транспорті після карантину подорожчає

18 мая
09:06 2020

Ціни злетять: проїзд у транспорті після карантину подорожчає

Питання про підвищення вартості проїзду вже вирішене, однак ще обговорюється, яким саме буде це підвищення.

Проїзд в громадському транспорті після відновлення його роботи подорожчає. Про це повідомив експерт з транспортних питань В'ячеслав Коновалов в коментарі виданню Obozrevatel.

За його словами, питання про підвищення вартості проїзду вже вирішене, однак, ще обговорюється, яким буде це підвищення.

Читайте також: Як запускатимуть пасажирський транспорт в Україні – умови, етапи і правила

"Як мінімум третина ринку знаходиться в жахливому фінансовому становищі. Вони довго стояли, і їм треба якось "відбивати" ці кошти. Обмеження за кількістю пасажирів в транспорті – це автоматом означає, що витрати підвищаться. Поки обговорюється підвищення від 10 до 15 гривень", – сказав експерт.

Уряд раніше повідомляв, що на період карантину будуть діяти обмеження на кількість пасажирів в салоні транспорту. Природно, це вдарить по прибутку транспортних компаній, і це вже обговорюється їх власниками.

Мер Києва Віталій Кличко запевняв жителів столиці, що тарифи на проїзд у громадському транспорті міста після повноцінного відновлення його роботи підвищувати не планують, однак на приватних автоперевізників позиція влади Києва не вплине.

Читайте також: Зачем нужны полосы общественного транспорта, если самого транспорта – нет?​​​​​​​

За словами В'ячеслава Коновалова, зростання вартості проїзду торкнеться також залізничних перевезень. Якщо планове підвищення тарифу в поточному році планувалося на рівні 20%, то тепер ціни виростуть на всі 30%.

Вимоги щодо обмеження кількості людей в салоні торкнуться й літаків, що само собою спричинить зростання цін на авіаквитки.

Транспортний експерт вважає, що в перший місяць авіакомпанії намагатимуться не піднімати ціни, щоб заманити клієнтів, "а потім ціни на пасажирські авіаперевезення різко злетять і будуть дуже високими".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    На Буковине за сутки лабораторно подтвердили 114 случаев заболевания коронавирусом

4:36 На Буковине за сутки лабораторно подтвердили 114 случаев заболевания коронавирусом

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?