Новости политики

Черга на тиждень вперед. У Харкові обурені, що майже у всіх COVID-лікарнях немає КТ-сканерів, але є фонтани

20 октября
21:47 2020

У Харкові обурені, що майже у всіх COVID-лікарнях немає КТ-сканерів, але є фонтани

У Харкові пацієнти з підозрою на коронавірус змушені по кілька днів чекати, щоб зробити комп’ютерну томографію. Тільки КТ може вчасно показати ускладнення у вигляді пневмонії.

Як повідомляє NewsRoom, в міських лікарнях, де лікують пацієнтів з коронавірусом, своїх КТ-сканерів немає. КТ можна зробити в обласній лікарні або приватних клініках, проте там черги розписані щонайменше на тиждень вперед, пише UAINFO.org з посиланням на НВ.

"У нас в лікарнях поки ще на сьогоднішній день комп’ютерних томографів немає, їх не існує, так, нам пообіцяли в рамках програми державної придбати ці комп’ютерні томографи", – розповів директор департаменту охорони здоров’я Харківської міськради Юрій Сороколат.

Читайте також: Україна й COVID-19: у МОЗ розробили алгоритм дій для чотирьох рівнів небезпеки

За його словами, 25-та, 17-та, 13-та і 18-та лікарні уклали договори з Європейським радіологічним центром на проведення КТ.

Зі свого боку депутат Харківської обласної ради дорікнув міській владі в тому, що за бюджетні кошти побудували фонтани, хоча могли закупити КТ-апарати, передає KHARKIV Today.

«Може, нам було б правильно за ці пів року не фонтани будувати або концерти проводити? А дійсно треба було купити комп’ютерні томографи, щоб люди не за 1,5 тисячі гривень могли робити, а безкоштовно отримати цю послугу», — сказав місцевий депутат.

Читайте також: Бракує лише штрафів? Степанов гадає, буцімто в Україні карантин "один із найкращих у Європі"

Нагадаємо, за минулу добу COVID-19 підтвердили у 445 жителів Харківської області, з них 351 житель Харкова.

Всього по Харківській області зареєстровано 29 563 випадки зараження коронавірусом, з них 5992 хворих видужали, 459 померли.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    На Донбассе снайпер ранил украинского военнослужащего

17:07 На Донбассе снайпер ранил украинского военнослужащего

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?