Новости политики

Час припинити їсти лосося: на Алясці помітили ведмедя, який насилу пересувається. ВІДЕО

26 августа
23:06 2020

бурий ведмідь ожиріння

У Національному парку і заповіднику Катмай на Алясці, де мешкає велика популяція бурих ведмедів, сфотографували тварину, яка ледь може пересуватися.

Річка Брукс в парку в цьому році багата лососем і тварина, яке в звітах називається "ведмідь 747", з величезними труднощами піднімається по берегу річки, розповіли вчені.

Важливо відзначити, що збільшена вага 747 ведмедя – це адаптація, яка дозволяє пережити тривалий жорстокий зимовий голод на Алясці. У сплячці ведмеді спалюють запаси жиру, але практично не втрачають м'язи. Чим більше накопичується жиру, тим вище шанси на виживання ведмедя.

Читайте також: В українських Карпатах на волі лишилося лише триста ведмедів. ФОТО

В цьому році в Катмай і районі Брістольської затоки на Алясці було помічено дуже багато лосося, що призвело до перенасичення рибою річок регіону.

"Ведмеді зараз отримують вигоду від великих обсягів лосося. Ведмеді дуже товсті для цієї пори року", – сказав Майк Фітц, натураліст з explore.org і колишній доглядач парку в Катмай.

We're not here to sway your #FatBearWeek vote, but consider the facts: it's only August and 747's rotund butt is already on the struggle bus. pic.twitter.com/TCBBEYGmAa

— explore.org (@exploreorg) August 25, 2020

Ведмідь 747, як і інші ведмеді парку Катмай, ще не припинили їсти лосось. Ведмеді все ще товстіють і їстимуть рибу, принаймні, ще протягом місяця.

Читайте також: Що робити в Карпатах в міжсезоння?

В кінці вересня – початку жовтня в парку проводиться щорічний конкурс Тиждень товстого ведмедя, на якому публіка голосує за найгладкішого ведмедя. 747 – не раз був в топі конкурсу, але ніколи не ставав чемпіоном. Однак 2020 рік, схоже, може стати його роком.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Нардеп из «Голоса» Устинова будет баллотироваться в мэры Винницы

1:08 Нардеп из «Голоса» Устинова будет баллотироваться в мэры Винницы

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?