Новости политики

«Це гидко й обурливо»: журналістка розповіла про новий прийом роспропаганди

01 сентября
08:56 2020

Побачила тут випадково, як бідкається мамзель про ситуацію в Білорусі. Щиро так бідкається на справжній українській мові

Мовляв, не бажаю Білорусі долі України. Спочатку Майдан, потім сім років війни, 15 тисяч загиблих. І фотка прикріплена грамотна, типу ілюстрація. Це щоб ніхто й не подумав, що то ольгінський рекрут воду каламутить. Фото загиблих солдат, рядами домовини, накриті жовто-блакитним прапором.

Читайте також: Бийся з Росією або помри – іншого шляху нема ні в України, ні в Білорусі

Подивилася я на все це й подумала. Друзі, як ви думаєте, якби ми не повстали 2014-го, якби пішли на "компроміс" і погодилися на "Тайожний союз", ОДКБ тощо. Якби Путінові вдалося розпочати з аншлюсу України побудову новітньої Російської імперії, скільки би українців, білорусів та й тих же росіян вже полягло в новітніх імперських війнах?

Сьогоднішня Сирія, Донбас та інші гарячі точки – то все таке. Від повномасштабних війн Росію стримує Україна, яка воює прямо в неї в підчерев'ї. Ідеологія в путінізму антилюдська, загарбницька. Чи стримувало би щось її ходу, якби він не застряг в Україні?

Читайте також: Білоруси можуть припуститися фатальної помилки – Портников

Для того, щоби зрозуміти долю підкорених народів, які вибрали "компроміс" замість шляхетної боротьби, достатньо подивитися, скільки чеченців і бурятів ці нелюді згубили на Донбасі. Росія будує райх руками тих, кого не шкода – тобто підкорених народів. Замість усвідомлення цього, багато хто воліє пристати на російську точку зору. Мовляв, не пручалися б, зґвалтування вже закінчилося б.

Сотні й тисячі негідників вмовляють українців, а тепер і білорусів, заплющити очі й думати про Англію. Це гидко. Але найбільше обурює те, що мирна, вільна, нескорена Україна, яка існує винятково завдяки от цьому генові боротьби, постає перед загалом як щось неправильне – щось, що в стало причиною ворожої агресії.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Статьи по теме

Последние новости

    Зеленский осмотрел КПВВ «Майорское» и посетил позиции ВСУ на линии фронта

19:47 Зеленский осмотрел КПВВ «Майорское» и посетил позиции ВСУ на линии фронта

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?

Коронавирус: Вы боитесь?