Politinform.net


Свежие политические новости Украины и мира

Последние новости

14:52 На Лисій горі у Києві знайшли міну часів Другої світової

Читать всю статью

Приватизація ОПЗ – не на часі, – Олександра Кужель

Сентябрь 14
13:25 2016

Приватизація ОПЗ – не на часі, – Олександра Кужель

За нинішніх обставин не можна проводити приватизацію Одеського припортового заводу.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявила народний депутат від «Батьківщина» Олександра Кужель.

«Зараз час не приватизацію ОПЗ проводити, а НАБУ і прокуратурі проводити досудове слідство кроків, які доводять це підприємство до банкрутства. Адже робиться все, щоб віддати ОПЗ за копійки, замість того, щоб ефективно ним управляти. Не можна проводити приватизацію ОПЗ без проведення повного розслідування і введення управління державного менеджменту», — зазначила Кужель.

З іншого боку, депутат наголосила, що всупереч поширеній думці про крайню необхідність приватизації насправді в розвинених країнах державний сектор економіки займає вагому частку. Зокрема, в Австрії у багатьох галузях, передовсім, у паливно-енергетичному комплексі, електроенергетиці, транспорті, частка держави перевищує 75%.

«У державах, на які припадає 59% глобального ВВП, три чверті міжнародної торгівлі та 18% світового населення, діє понад 2 тисячі державних підприємств (State-owned enterprises, SOE). Їхня сукупна вартість оцінюється в $ 1,9 трлн, число зайнятих працівників — 6 млн осіб. Водночас держсектор Кореї налічує $177,6 млрд, Франції — $ 157,7 млрд, Норвегії $ 131 млрд», — пояснила політик.

На переконання Олександри Кужель, на прикладі цих держав Україна має навчитись бути ефективним управлінцем і добрим господарем на стратегічних підприємствах, які приносять вагомий прибуток країні, а не латати діри держбюджету, продаючи їх за копійки.

прес-служба «Батьківщини»

Источник

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Для добаления комментарий пройдите регистрацию на сайте. Это быстро и бесплатно, всего 1 шаг! После регистрации, вы сможете оставлять комментарии и сообщения на форуме.

Загрузка...
Загрузка...