Politinform.net


Свежие политические новости Украины и мира

Последние новости

3:54 Воля, нація, капіталізм, республіка, демократія – здобути все це можна лише самотужки

Читать всю статью

Представники «Батьківщини» вшанували воїнів-афганців

Февраль 13
17:26 2017

Представники «Батьківщини» вшанували воїнів-афганців

Народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько та представники партії сьогодні вшанували воїнів-інтернаціоналістів та взяли участь у заходах з відзначення 28-ої річниці виводу військ із Афганістану біля пам'ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам у Голосіївському районі м. Києва

«За всі роки незалежності українські військовослужбовці, які здійснювали службу у різних країнах, закріпили за Україною статус одного з найбільших контрибуторів безпеки у світі. Світ має пам'ятати про це нині, коли війна прийшла на нашу землю», — наголосив під час мітингу Іван Крулько.

Він також зауважив: «На таких людях, їх героїзмі і мужності тримається безпека в Україні та світі. Бажаю живим воїнам здоров'я, сил і міцності, а полеглим — вічна пам'ять».

Крулько також звернув увагу, що в Україні немає населеного пункту, де не було хоча б одного вихідця, що не воював би в Афганістані.

«Вся Україна була представлена там і тисячі українців там полягли. Чимало ветеранів досі мужньо захищають незалежність України, будучи добровольцями на Сході», — зазначив політик.

Він нагадав, що під час Революції гідності «афганська сотня» була однією з найстійкіших на Майдані. А після Майдану чимало афганців вирушило на Схід захищати територіальну цілісність і незалежність України від російської агресії.

Сьогодні Іван Крулько разом із депутатом Київради від «Батьківщини» Ігорем Галайчуком та партійними активістами віддали шану воїнам та поклали квіти до пам'ятника воїнам інтернаціоналістам у Голосіївському районі.

ba.org.ua

Источник

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Для добаления комментарий пройдите регистрацию на сайте. Это быстро и бесплатно, всего 1 шаг! После регистрации, вы сможете оставлять комментарии и сообщения на форуме.

Загрузка...
Загрузка...