Politinform.net


Свежие политические новости Украины и мира

Последние новости

0:14 Вояж украинских журналистов под крышей УПЦ МП

0 комментариев Читать всю статью

«Батьківщина» буде «вигризати» всі соціальні напрямки в бюджеті, – Сергій Євтушок

Сентябрь 15
11:38 2016

«Батьківщина» буде «вигризати» всі соціальні напрямки в бюджеті, – Сергій Євтушок

Уся команда «Батьківщини» на чолі з Юлією Володимирівною Тимошенко буде «вигризати» кожну соціальну статтю бюджету, кожну цифру по зарплатах, пенсіях, стипендіях, щоб полегшити життя українців.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок під час «Великого ефіру» на телеканалі «NewsOne».

«Фракція «Батьківщина» детально проаналізувала Меморандум з МВФ, який можна вважати «дорожньою картою» майбутнього бюджету. І ми прийшли до висновку, що наш уряд приховує від українців те, що було обіцяно цим документом», — зазначив в Фейсбук депутат.

За його словами, у Меморандумі передбачається встановлення жорсткіших вимог до права на отримання мінімальної пенсії. Зокрема, за рахунок скорочення переліку осіб, що можуть достроково вийти на пенсію. У документі містяться також плани про закриття малих шкіл та скорочення видатків на медицину тощо.

«Усе це прикривається так званою оптимізацією, і, врешті-решт, непосильним тягарем звалюється на плечі громадян. Буквально перед ефіром отримав звернення від голови Федерації профспілок Рівненської області, які просять підтримати державних службовців та чорнобильців, бо уряд планує скорочувати соціальні програми. Але сьогодні люди — на межі виживання», — пояснив політик.

На переконання Сергія Євтушка, покращити ситуацію в країні можна через зміну економічної парадигми, але замість цього український уряд забирає у людей останнє, посилює податковий тиск, який тільки призводить до ще більшого зростання тіньової економіки.

«Не треба намагатись збільшити дохідну частину через податковий тиск. Навпаки, ми повинні сприяти розвитку малого і середнього бізнесу в Україні, намагатись залучати додаткові інвестиції, і саме таким чином покращувати стан економіки нашої держави», — наголосив народний депутат.

Источник

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий на сайте Politinform, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам.

Загрузка...
Загрузка...