Politinform.net


Свежие политические новости Украины и мира

Последние новости

7:37 Сийярто ждет от Украины «третий нож в спину»

0 комментариев Читать всю статью

Конфлікт навколо будівництва на «Героїв Дніпра»: жителі і забудовники досягли компромісу

Сентябрь 14
10:34 2016

Представникам столичної влади, ініціативній групі мешканців Оболонського району та замовнику будівництва вдалося досягнути порозуміння щодо ситуації з будівництвом торгово-розважального комплексу з підземними торговими та технічними приміщеннями на перетині Оболонського проспекту і вул. Героїв Дніпра. Підписано відповідний протокол спільної наради у голови Оболонської РДА Олександра Цибульщака.
Протоколом, зокрема, передбачається зобов’язати замовника будівництва ТОВ «Єлікон Лтд» звернутись до ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» для проведення відповідної експертизи щодо шкідливих наслідків виконання бурових і будівельних робіт у колі станції метро «Героїв Дніпра». Термін виконання – 15 вересня. До цієї ж дати замовник також має вивісити інформаційний стенд для мешканців району та пасажирів метрополітену з зазначенням конкретних видів робіт з укріплення станції метро «Героїв Дніпра» та термінів їх закінчення.
Крім того, до 20 вересня ТОВ «Єлікон Лтд» має надати копії всіх дозвільних документів на будівництво голові райдержадміністрації та голові ініціативної групи. До цього ж дня «Єлікон» повинен провести організаційно-підготовчу роботу до проведення громадських слухань, які відбудуться 29 вересня поточного року.
Також копії дозвільних документів на будівництво ТОВ «Єлікон Лтд», контактні номери телефонів компанії, за якими можуть звернутися мешканці району при потребі, а також ці рішення спільної наради мають бути оприлюднені на офіційному веб-сайті Оболонської райдержадміністрації до кінця дня 13 вересня.
Досягнутий компроміс важливий для всіх – переконаний перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. Він підкреслив, що всі сторони повинні вести дискусію виключно у законній площині і мирним шляхом.
«Місто має бути комфортним і для мешканців, і для бізнесу. Лише таким чином ми зможемо гармонійно його розвивати», – наголосив Геннадій Пліс.

Джерело — КМДА

Источник

1 Комментарий

  1. Вася
    Вася Сентябрь 14, 11:08

    Насрать на людей, а бы деньги капали. В радиусе 200 метров АТБ, 2 АБСОЛЮТ, ДРИМ ТАУН, Рынок. И чуть дальше Велыка Кишеня. Зачем тулить ещё один центр. Производство лучше строили. Давайте в больницах первый этаж в магазины переделаем.

    Ответить на этот комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий на сайте Politinform, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам.

Загрузка...
Загрузка...