Politinform.net


Свежие политические новости Украины и мира

Последние новости

4:29 Мы обнимались с медведем всю нашу биографию. Хоть единожды мы выиграли от этого?

0 комментариев Читать всю статью

Київська прокуратура викрила наркотичний інтернет-магазин

Сентябрь 15
13:39 2016


Зображення: tumblr.com

Правоохоронці викрили злочинну організацію, учасники якої за допомогою кур’єрської служби масово збували синтетичні наркотики на території столиці. Про це повідомляє прокуратура Києва.

Зловмисники через інтернет-магазин отримували замовлення від клієнтів на доставку наркотиків. Після надходження оплати "товар" у посилках доставлялися за адресами кур’єрами національного оператора кур’єрської служби.

За результатами обшуків у підозрюваних вилучили велику кількість амфетаміну та інших наркотичних засобів орієнтовною вартістю 1 млн. грню, гроші на суму 584 тис. гривень, 3 тис. доларів, телефони та sim-картки до них, а також банківські картки.


Фото: прокуратура Києва

Зараз затримано та повідомлено про підозру п’ятьом особам, зокрема організатору, адміністратору інтернет-сайту, а також особам, які доставляли наркотичні речовини замовникам в місті Києві.

Дії зловмисників кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Источник

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий на сайте Politinform, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам.

Загрузка...
Загрузка...