Politinform.net


Свежие политические новости Украины и мира

Последние новости

17:56 Порошенко подписал закон о выделении дотаций на зарплаты шахтерам

Читать всю статью

Журналістку можуть позбавити акредитації за непристойний жест у Верховній Раді. ФОТО

Июнь 14
20:24 2018

Керівник прес-служби Апарату Верховної Ради України Ірина Кармелюк звернулася до Комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики щодо позбавлення акредитації у парламенті журналісток Юлії Махмуді та Валерії Єгорової за недотримання етичних норм.

За інформацією на сайті комітету, це питання планується розглянути на засіданні 20 червня.

24 травня у Facebook було розміщено фото, на якому неподалік українського прапора зображені дві дівчини, одна з яких показує непристойний жест – середній палець.

Наступного дня, 25 травня Кармелюк написала у Facebook: "Яскравий зразок невихованості, вишуканої вульгарності і повне неусвідомлення місця, де знаходяться ці … Юлія Махмуді і Валерія Єгорова. Думаю, що вони недостойно представляють акредитовані у парламенті видання "Громадський вісник Києва" (Олексій Бевзюк, правда?) і "Flash on time news" (Денис Маганов?)".

Кармелюк звернулася доголовних редакторів видань з проханням "звернути увагу на невідповідність поведінки цих журналісток у Верховній Раді поблизу Порталу Українського прапора, недотримання норм етики та замінити на інших представників ваших ЗМІ".

Багато дописувачів під постом підтримали позицію Кармелюк.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFO

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter