Politinform.net


Свежие политические новости Украины и мира

Последние новости

11:05 Медведев заметил «грубейшие нарушения» в избирательной кампании в Украине

Читать всю статью

Вперше в історії найкрутішу у світі розвідувальну службу очолить жінка

Май 17
17:08 2018

Ого! Джина Хаспел очолить ЦРУ.
Це вперше в історії, що найкрутішу у світі розвідувальну службу, ЦРУ очолить жінка. Можливо, і добре. Жінки такого штибу, як Джина Хаспел – це бетон, це залізобетон, це загартована сталь…
У 2013 році Джина Гаспел виконувала обов'язки заступника директора Національної секретної служби ЦРУ, яка проводить таємні операції у всьому світі. (!!!)

Читайте також: Вашингтон перестает играть в "молчанку"
До того, серед багатьох операцій на її рахунку також розробка і заманення в пастку (Росія –Тайланд) відомого російського зброярського трейдера і контрабандиста Віктора Бута. Він зараз відбуває довічне покарання в США. Що не вдалось Джині Хаспел – відправити у американську в'язницю Дмитра Фірташа. Після передачі справи Фірташа з ЦРУ у ФБР… у них вона вже буксує п'ятий рік. Це такий самий пройо.., прокол ФБР, як і з Семеном Могілевичем.
У Сенаті США за Хаспел віддали голоси десять членів комітету у справах розвідки. Проти проголосували п'ятеро.
P.S. Моїх друзів цікавить освіта Джини. Офіційна освіта не вражає: Вища школа у Британії, університет у Луізвіль — іноземні мови і міжнародна журналістика. А от спеціальна освіта при Ленглі – не знаю. Ніхто не знає.

Читайте також: Путін наказав втрутися в американські вибори та допомогти Трампу – Сенат США
Говорять, що Джина Хаспел керувала «чорним сайтом» («black site») у в'язниці ЦРУ в Тайланді в 2002 році. Сайт під кодовою назвою «Котяче око» оголосив підозрюваних членів «Аль-Каїди»: терористів Абд аль-Рахим аль-Наширі та Абу Зубайда. Група Джини затримала терорисів. Проте звіт сенатського розвідувального комітету про катування в ЦРУ заяляє, що після затримання цих терористів їх допитували, використовуючи недозволені методи. (???)
Ось такий міні-портрет нового керівника ЦРУ Джини Гаспел.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Rostyslav DEMCHUK

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Для добаления комментарий пройдите регистрацию на сайте. Это быстро и бесплатно, всего 1 шаг! После регистрации, вы сможете оставлять комментарии и сообщения на форуме.

Загрузка...
Загрузка...