Politinform.net


Свежие политические новости Украины и мира

Последние новости

11:49 Что делать украинским предприятиям, которые захотят продавать свою продукцию в ЕС

Читать всю статью

У Києві виявили склад з фальсифікованим елітним алкоголем на суму 5 млн грн. ФОТО

Июль 17
22:52 2017

Прокуратура Києва заявила про виявлення в Солом'янському районі складу з фальсифікованим алкоголем на загальну суму майже 5 млн гривень.

Під час проведення обшуків складських приміщень, а також транспортних засобів, правоохоронцями було вилучено майже 4 тонни фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.

Фальсифікат був розфасований в скляні пляшки і упаковки відомих іноземних брендів, без акцизних марок встановленого зразка.

"Загальна вартість вилученого склала майже 5 млн грн. Зазначена продукція реалізовувалася через мережу Інтернет за допомогою поштових сервісів", – сказано в повідомленні.

Прокуратура міста Києва

Зараз стосовно вилученої продукції призначена судово-хімічна експертиза.

Читайте також: Що потрібно знати про боротьбу з фальсифікатом в Україні

За даним фактом розслідується кримінальна провадження за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Читайте також: Нардеп: Фальсифікація продовольчих товарів – питання, не менш актуальне, ніж нацбезпека чи охорона здоров'я

UAINFO

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Для добаления комментарий пройдите регистрацию на сайте. Это быстро и бесплатно, всего 1 шаг! После регистрации, вы сможете оставлять комментарии и сообщения на форуме.

Загрузка...
Загрузка...