Politinform.net


Свежие политические новости Украины и мира

Последние новости

11:05 Медведев заметил «грубейшие нарушения» в избирательной кампании в Украине

Читать всю статью

Не миротворці, а третя небайдужа сторона

Май 17
17:39 2018

"Огонь в ответ – нарушение минских договоренностей". Об этом заявил заместитель председателя СММ ОБСЕ Александр Хуг во вторник на брифинге в Краматорске.

Тобто, щодня російські бойовики здійснюють 50-60 обстрілів наших позицій, майже половина з таких обстрілів – із забороненого "Мінськом" калібру (навіть "важкі" 120-мм міномети, 122-мм і 152-мм артилерія, РСЗО).

Коли ми бачимо, що є необхідність відповісти на обстріл (інакше життя і здоровя наших воїнів буде у небезпеці), чи коли виникає необхідність відбивати напад на позиції – то ми також відкриваємо вогонь (зважте, з дозволених "Мінськом" видів озброєння і калібрів).

Читайте також: Конец режима: есть действенный инструмент

Але на відверті провокації ми не відповідаємо, і не тому, що хтось з командування це забороняє, просто немає жодного сенсу витрачати боєзапас, ми намагаємось бити точно і ефективно. Проте таких "відповідей" є значно менше, ніж обстрілів противника, приблизно лише кожний третій потрапляє під "влучну отвєточку". Це підтверджують і представники СЦКК, і самі бойовики у власних "інформзведеннях", і спостерігачі ОБСЄ.

Але керівник цих спостерігачів (заступник голови СММ ОБСЄ Александр Хуг) вже заявляє, що "відповідати не треба, бо в такому разі ви порушники". Тобто, якщо диверсійна група російських терористів підходить на нашу позицію і починає розстрілювати бійців, то боронь боже по них стріляти? Це як так? Коли їхня артилерія "накриває" мирні села чи міста, то нам теж мовчати? Чи просто поскаржитись спостерігачам ОБСЄ, щоб вони зафіксувавали ці обстріли? Дієво, мля…

Читайте також: Тымчук: Миссия ОБСЕ наконец-то начала изобличать то, что давно не влазит ни в какие рамки

А для ілюстрації мотивів, чому так заявив Хуг, і чому СММ ОБСЄ "однаково" ставиться до сторін конфлікту даю кілька фото однієї… відомого спостерігача (жіночої статі) на Донбасі, фото з Волкером взагалі учорашнє. Та пропоную загадати хто в ОБСЄ-шників "дарагой", і з ким вони люблять проводити "обнімашечки"… а кому суворо вказувати на порушення Мінська.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Влад ВОЛОШИН

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Для добаления комментарий пройдите регистрацию на сайте. Это быстро и бесплатно, всего 1 шаг! После регистрации, вы сможете оставлять комментарии и сообщения на форуме.

Загрузка...
Загрузка...