Politinform.net


Свежие политические новости Украины и мира

Последние новости

11:52 Аваков: «Народный фронт» определится с форматом участия в парламентских выборах после начала избирательной кампании

Читать всю статью

Ініціатива Кабміну щодо монетизації пільги для дітей чорнобильців призведе до того, що такої пільги взагалі не стане в країні, – нардеп

Апрель 17
13:27 2018

Сьогодні розглядали в парламенті зміни до законопроекту про статус і соціальних захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (щодо виплати грошової компенсації на безоплатне харчування дітей) №6230.

Автор документу запропонував відкласти його на доопрацювання. Це, на мою думку, є свідченням того, що це не ініціатива авторів законопроекту, а ініціатива уряду.

Ініціатива Кабміну щодо монетизації пільги для дітей чорнобильців призведе до того, що такої пільги взагалі не стане в країні.

Читайте також: Справедливі пенсії та гідні зарплати – кращі за пільги

Згадайте 2015 рік, коли ті депутати, які в цій залі проголосували бюджетоутворююче законодавство позбавили людей будь-яких пільг, які мешкають в 4-тій Чорнобильській зоні.

Водночас вони позбавили харчування дітей, які там мешкають, не провівши жодного дослідження!

Чи хворіють ці діти на онкологічні захворювання більше за дітей в інших районах, чи ні. Сумно!

Кожен, хто голосував за це бюджетоутворююче законодавство, несе персональну відповідальність перед родинами чорнобильців.

Я неодноразово звертався із запитом до Антимонопольного комітету щодо цього питання, але він блокував проведення тендерів на надання послуг (харчування дітей) в закладах освіти.

Нам потрібно передбачити механізм і контроль за тими горе-підприємцями, які виграють тендери, потім шукають фірми–підрядники, які можуть виконати ці послуги.

Вони крадуть в дітей ті копійки, які мають йти їм на харчування.

Читайте також: Чому до монетизації пільг на проїзд ще далеко

До того ж закон не дасть можливості проконтролювати, чи харчують батьки з неблагополучних сімей, які отримають грошове відшкодування, своїх дітей.

Кращі публікації з блогів відтепер у твоєму месенджері! Підписуйся на UAINFO у Telegram: https://t.me/uainfo_org

Сергій ЄВТУШОК

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Для добаления комментарий пройдите регистрацию на сайте. Это быстро и бесплатно, всего 1 шаг! После регистрации, вы сможете оставлять комментарии и сообщения на форуме.

Загрузка...
Загрузка...