Politinform.net


Свежие политические новости Украины и мира

Последние новости

11:05 Медведев заметил «грубейшие нарушения» в избирательной кампании в Украине

Читать всю статью

Глава МЗС Росії Лавров «наїхав» на австрійське керівництво

Ноябрь 09
20:35 2018

Глава МЗС Росії Сергій Лавров не те, що не вибачився перед Австрією за російського шпигуна у австрійському дипломатичному відомстві, а ще й звинуватив австрійське керівництво у розголосі цього міжнародного скандалу.
Отакої! Глава МЗС Росії заявив, що Австрія мусила напряму закритими дипломатичними і зашифрованими каналами адресувати Росії свої занепокоєння та зауваження у зв'язку з шпіонським скандалом. Він поскаржився на те, що уряд канцлера Себастьян Курца застосував не традиційну тиху процедуру, а галасливу, «мікрофонну, мегафонну» дипломатію і вимагає публічних пояснень від Росії.

Читайте також: За останній тиждень відбулись додаткові атаки на Посольство України в США – Чалий
«Необхідно слідувати тим нормам, які були розроблені під час формування практики міжнародного спілкування щодо виявлення шпигунів. Ми сьогодні запрошуємо посла Австрійської Республіки в міністерство закордонних справ і звернемо його увагу, якими методами потрібно діяти, якщо у них виникають якісь питання до Російської Федерації», – сказав Лавров на прес-конференції в Москві.

Читайте також: Росію чи Китай – кого боятися більше?
Неслабо, ні? Тобто, ви виявили у себе нашого шпигуна, то не трубіть на увесь світ, а дайте нам тихенько знати. За це Австрія ще й "Ноту" одержить… і санкції.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram