Politinform.net


Свежие политические новости Украины и мира

Последние новости

    Группа «Бумбокс» снялась в сериале во время записи песни. Видео

23:56 Группа «Бумбокс» снялась в сериале во время записи песни. Видео

Читать всю статью

Гібридна війна за Балто-Чорноморський простір

Сентябрь 21
23:35 2017

Стратегічні навчання "Запад-2017" окреслюють нову військово-політичну доктрину РФ щодо Білорусі та Балто-Чорноморського простору загалом. Те, що видно вже зараз:

1. Легенда навчань показує, що йдеться про моделювання всеохопної політичної кризи в регіоні. Військова фаза навчань — по суті завершальна. Тобто симулюються не тільки бойові дії, а і весь спектр політичних, економічних, дипломатичних, пропагандистських дій.

Читайте також: "Запад-2017": российский летчик без визитки Яроша – плохой летчик

2. Ключова політична ідея навчань — у разі спроби змінити зовнішньополітичний курс Білорусі Москва буде відповідати повномаштабним військовим втручанням. Включно із нанесенням авіаударів по політично нелояльних містах та інфраструктурі і аж до використання ядерної зброї проти потенційних "агресорів".

3. Фабула навчань відкрито говорить про загрозу "білоруського Майдану" та повстання західних регіонів Білорусі під виглядом "Вейшнорії". Але водночас це і не дуже тонкий натяк самому Лукашенку — якщо раптом він захоче круто змінити політичиний курс.

4. Максимальне педалювання теми "Союзної держави" Росії та Білорусі — це ідеологічна підготовка "м'якого аншлюсу" і сигнал Лукашенку, що політичний ресурс Білорусі для геополітичного маневрування вичерпаний. Москва ставить питання про повну підпорядкованість Мінська собі.

5. Гібридна окупація Білорусі та "м'який аншлюс" під декораціями "Союзної держави" — це спосіб РФ заблокувати перспективу створення Балто-Чорноморської співдружності та утвердження зони постійної напруги для північного кордону України, країн Балтії та Польщі.

Читайте також: Грядет ли большая война после учений "Запад-2017"?

6. Після провалу "русской вєсни" в Україні 2014 року — втрата контролю Москви над Білоруссю буде означати остаточний, безповоротний і юридично оформлений крах ідеології "євразійства" та доктрини "русского міра". Це остання соломинка імперії.

7. Українська політика в Балто-Чорноморському має ставати все більш активною та формотворчою. Без цього перемоги не буде.

Андрій ІЛЛЄНКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Для добаления комментарий пройдите регистрацию на сайте. Это быстро и бесплатно, всего 1 шаг! После регистрации, вы сможете оставлять комментарии и сообщения на форуме.

Загрузка...
Загрузка...