Politinform.net


Свежие политические новости Украины и мира

Последние новости

2:39 На Днепропетровщине мужчину раздавила упавшая бетонная плита. Видео

Читать всю статью

Деякі заяви Путіна щодо ракетних ударів по Сирії виглядають як шизофренія

Апрель 16
16:26 2018

З вуст Путіна деякі заяви щодо ракетних ударів по Сирії виглядають як основа для діагнозу з шизофренії і розладу особистості: «Скликаємо екстрене засідання Радбезу ООН для обговорення агресивних дій США та їх союзників… Росія найсерйознішим чином засуджує напад на Сирію… Своїми діями США несуть страждання мирному населенню, потурають терористам… Удар по Сирії – це акт агресії проти суверенної держави, який було здійснено без санкції РБ ООН, у порушення статуту ООН, норм і принципів міжнародного права».

Читайте також: Кількість міжнародних "сковорідок", на яких починають "смажити" РФ, збільшується – юрист

Цинічна тварь після окупації ним Криму, агресії на Донбасі, понад 10000 вбитих українців ще щось сміє говорити про агресію, напади, страждання населення і потурання терористам, санкції РБ ООН і міжнародне право. Ця наволоч розтоптала понад 300 міжнародних угод, ця наволоч блокує реформування ООН, ця наволоч розпочала декілька регіональних війн на пострадянському просторі, ця наволоч фінансує і озброює терористів. Гори ж ти в пеклі.

Читайте також: Сила России не в бессилии, а в бездействии Запада

P.S. Хто там Асада захищав? Його діти у 2017 році відпочивали у окупованому Криму, у «Артеку». Поки він вбивав сирійських дітей і мовчав про вбивство українських дітей.

Кращі публікації з блогів відтепер у твоєму месенджері! Підписуйся на UAINFO у Telegram: https://t.me/uainfo_org

Oleksii ROHOVYK

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Для добаления комментарий пройдите регистрацию на сайте. Это быстро и бесплатно, всего 1 шаг! После регистрации, вы сможете оставлять комментарии и сообщения на форуме.

Загрузка...
Загрузка...