Politinform.net


Свежие политические новости Украины и мира

Последние новости

14:21 Американские сенаторы призвали подготовить новые санкции против России

Читать всю статью

Цікаві факти про аеропорт Beijing Daxing, який стане найбільшим у світі

Август 12
23:57 2017

У 2019 році в Пекіні відкриється новий міжнародний аеропорт Beijing Daxing International Airport , який стане найбільшим у світі за площею, а в перспективі і за пасажиропотоком. Про це пише журнал Новое Время.

Третій за рахунком аеропорт в китайській столиці зніме надмірне навантаження з Пекінського міжнародного аеропорту, другого в світі за завантаженістю. Пасажиропотік нинішнього головного авіахаба Пекіна в 2016 році склав 94 млн чоловік.

У 2019 році закінчиться перша фаза будівництва Beijing Daxing International Airport, що дозволить йому на момент відкриття обслуговувати 72 млн пасажирів на рік. Аеропорт, що будується за проектом відомого архітектора Захі Хадід, вже до 2025 року збільшить пасажиропотік до 170 млн осіб на рік, що зробить його найбільшим аеропортом за пасажиропотоком в світі.

Читайте також: Плохой сервис – это лицо Украины

Вартість проекту складе $13,8 млрд.

НВ наводить цікаві факти про аеропорт Beijing Daxing International Airport.

1. Аеропорт розташований за 46 км на південь від центру Пекіна. З містом його зв'яжуть автомобільні траси, високошвидкісна залізниця і три лінії метро.

2. Проект терміналу передбачає невелику відстань між стійками реєстрації, залом очікування і виходами на посадку.

3. На основну конструкцію терміналу витрачено 1,66 млн куб. м бетону і 320 тис. тонн сталевих балок.

4. Транспортний хаб на нижньому рівні аеропорту з виходом до швидкісних потягів зв'яже аеропорт з південним вокзалом Пекіна, час у дорозі до якого складе не більше півгодини.

Читайте також: Гройсман перетворює термінал аеропорту "Бориспіль" на авіаційну Прип'ять. ФОТО

5. Шість променів аеропорту будуть оформлені в різних стилях, тематично пов'язаних з традиційною китайською культурою: шовкографією, чайною церемонією, китайською порцеляною, китайськими садами.

6. Аеропорт зможе приймати близько 620 тис. рейсів на рік. Щорічні вантажоперевезення складуть 5480 тонн вантажу, що дорівнює 22 повністю завантаженим вантажним літакам Мрія (найбільші в світі).

7. Площа терміналу складе 7 тис. кв м, що дорівнює 7 терміналам D найбільшого в Україні аеропорту Бориспіль.

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Для добаления комментарий пройдите регистрацию на сайте. Это быстро и бесплатно, всего 1 шаг! После регистрации, вы сможете оставлять комментарии и сообщения на форуме.

Загрузка...
Загрузка...